نمایندگی اصلی پخش عمده و خرده بست کمربندی yy

نمایندگی بست های کمربندی و فلزی YY در فروشگاه کی جی تولز (فروشگاه کشاورز) خرید دست اول و پخش مستقیم ، سود مشتری در خرید می باشد. چنانچه خرید مطمئن و کف قیمت خریداری کنید از سود بیشتری برخوردار می شوید.

خرید بست کمربندی با کیفیت= کارایی،ایمنی،طول عمر مفید است. برای حفظ کیفیت و اطمینان خاطر از اصولی بسته شدن سیم یا کابل ها از بست های کمربندی با کیفیت استفاده کنیم.

بست کمربندی پلاستیکی وای وای Y.Y

 

بست کمربندی نوعی نگه دارنده اند که برای خوشه کردن سیم ها یا کابل های الکتریکی طراحی شده اند. با توجه به اقتصادی بودن و امکان استفاده راحت و سریع از بستها جهت بستن دو یا چند شیء به یکدیگر، این محصولات علاوه بر صنعت برق، در محدوده وسیعی از صنایع دیگر و همچنین مصارف خانگی کاربردی وسیع دارند.بست های کمربندی را می توان به دو گروه تقسیم کرد: بستهای کمربندی پلاستیکی (نایلونی)، و بستهای کمربندی استینلس استیل. موارد استفاده از بست کمربندی پلاستیکی، از بستن برچسب قیمت به یک محصول در قفسه یک فروشگاه، تا استفاده پلیس و نیروهای نظامی جهت دست بند زدن موقت به بازداشت شدگان را در بر می گیرد.

بست کمربندی به انگلیسی CABLE TIE یا ZIP TIE گفته می شود و این به این دلیل است که همانند یک کراوات به دور سیم ها بسته می شود. همچنین در زبان فارسی بست زیپی یا بست کمری نیز بسیار می نامند. بست کمربندی سالیان سال است که در بین عموم مردم و انواع الکتریکی ها مورد استفاده قرار می گیرد که تاریخچه بست کمربندی به یک قرن قبل بر می گردد که در یک مقاله جدا مورد بحث قرار گرقته است. 

 

بست های کمربندی پلاستیکی نیز بنا به کاربرد، خود به دو گروه تقسیم می شوند:

 

 • بستهای کمربندی پلاستیکی از جنس نایلون ۶/۶ (پلی آمید ۶۶): این نوع بست کمربندی پلاستیکی برای استفاده در مصارف عمومی، اما محیطهای بسته و به دور از آفتاب مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بستها در مقابل اشعه ماوراء بنفش (UV) مقاوم نبوده و در اثر تابش طولانی مدت اشعه خورشید دچار پوسیدگی می شوند. بستهای پلاستیکی از جنس نایلون ۶/۶، عمدتا دارای رنگ طبیعی پلی آمید ۶۶ (متمایل به رنگ سفید) می باشد، اما رنگ های دیگر نیز بنا به درخواست قابل ارائه است.
 •  بست کمربندی پلاستیکی از جنس نایلون ۶/۴ (پلی آمید ۴۶): این نوع بستهای کمربندی پلاستیکی در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) مقاوم است و می تواند مدت زمان طولانی در معرض اشعه خورشید قرار گرفته و مقاومت داشته باشد. از این رو، استفاده از این بست کمرنبدی در محیط های باز توصیه می گردد. این نوع بست کمربندی پلاستیکی از جنس نایلون ۶/۴ و دارای رنگ مشکی می باشد

بست های پلاستیکی، همانند دیگر محصولاتی که از پلی آمید ساخته شده اند، نسبت به شرایط محیطی حساس و تاثیر پذیر هستند. بنابر این باید در محیط خشک و خنک انبار شوند. این محصولات در کیسه های خلاء شده بسته بندی شده و ضروری است تا قبل از زمان استفاده در این نوع بسته بندی نگهداری شوند ولی در بست های کمربندی yy بیشترین عمر و مصرف را میتوان مشاهده کرد.


انواع سایز بست کمربندی YY شامل : (عرض به میلیمتر×طول به میلی متر)

 

لیست قیمت و انواع سایزبندی بست کمربندی، وای وای به روز

 

تعداد در کارتن  تعداد در بسته  قیمت هر عدد (ریال) سایز به میلیمتر
۵۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۲۸۲۰ ۲.۵*۱۰۰
۴۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۵۸۰۰ ۲.۵*۱۴۰
۲۵.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۰.۰۰۰ ۳.۶*۱۴۰
۳۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۷۱۵۰ ۲.۵*۲۰۰
۲۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۲.۲۰۰ ۳.۶*۲۰۰
۱۳.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۴.۵۰۰ ۴.۸*۲۰۰
۲۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۴.۵۰۰ ۳.۶*۲۵۰
۱۲.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۹.۶۰۰ ۴.۸*۲۵۰
۱۵.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۴.۸۵۰ ۳.۶*۳۰۰
۱۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۲۲.۸۲۰ ۴.۸*۳۰۰
۹۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۲۶.۶۰۰ ۴.۸*۳۷۰
۷۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۲۹.۰۰۰ ۴.۸*۳۸۵
۱۳.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۲۴.۵۰۰ ۳.۶*۳۷۰
۷.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۳۶.۴۰۰ ۴.۸*۴۳۰
۱۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۵۷.۲۰۰ ۴.۸*۵۰۰
۷۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۴۰.۵۰۰ ۷.۶*۲۰۰
۵۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۴۹.۵۰۰ ۷.۶*۳۰۰
۳۵۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۵۷.۲۰۰ ۷.۶*۳۷۰
۲۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۲۵.۵۰۰ پایه بست کوچک
۴۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۰۵.۰۰۰ ۷.۶*۵۴۰
۲۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۳۷.۰۰۰ ۹*۷۱۰
۲۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۴۸.۴۰۰ ۹*۸۰۰
۲۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۴۸.۴۰۰ ۹*۹۱۰
۱۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۹۶.۰۰۰ ۹*۱۰۲۰
۱۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۴۳.۶۸۰ پایه بست بزرگ

 

که در دو رنگ مشکی (آنتی یو وی) و سفید موجود می باشد که به صورت بسته های ۱۰۰ تایی عرضه می گردد. کیفیت در همه ی صنایع یک امر اساسی می باشد که در بحث بست کمربندی برند وای وای بهترین و با کیفیت ترین در رده ی خود قرار دارد و پیشنهاد کی جی تولز کیفیت را نه با قیمت باید با کیفیت مقایسه کرد! به نظر ساده می آید که بست یک نوار باریک با اجزای مختلف از جمله قفل یک بست و دندانه های روی آن را تشکیل می دهد. ولی چنانچه دوام کافی در برابر کشش را نداشته باشد پاره می شود اما بسیاری از افراد گول قیمت ارزان یک بست را می خورند اما اساسا این کار اشتباه و هزینه تراشی برای مصرف کننده هاست پخش بست کمربندی تهران به صورت عمده و خرده تحت نظرکی جی تولز بوده وصرفا بست هایی با کیفیت بالا و پلی آمید را عرضه می کند.


درباره شرکت وای وای(YY)

شرکت وای وای که واقع در تایوان است دو محصول بی نظیر بست فلزی و بست کمربندی در سایزها و طول‌های مختلف فعالیت می‌کند «یانیو» (Yonyu) YY با این نام شناخته شده است.

برند YY تایوان از شرکت های قدیمی تولید بست های کمربندی است.به دلیل کیفیت بالا در اغلب ماشین آلات تولیدی کارخانه های معتبر جهان استفاده می‌شود‏.‏ در واقع تفاوت اصلی بست های این برند با سایر برندها در دوام بالای آن و استحکام مقاومتی در مقابل شکستن است.

بست کمربندی شرکت وای وای در دو نوع سیاه و سفید تولید شده است که نوع سفید آن مصرف ترجیحا فضای بسته بوده و توکار می باشد و نوع مشکی آن مقاوم در برابر اشعه یو وی یا به اصطلاح آنتی یو وی خورشید است‏.‏ پس در صورتی که محل استفاده بست در معرض نور آفتاب قرار دارد ، بهتر است که از نوع سیاه آن استفاده نمایید.

نقاط قوت:

 • حفظ استحکام در دراز مدت
 • مقاوم در برابر اشعه یو ویی خورشید anti UV در نوع مشکی آن
 • استفاده آسان
 • مقاومت کششی بالا

ویژگی های محصول:

 • ابعاد: از ۱۰ سانتی متر تا ۱ متر 
 • ضخامت: از ۲.۵ میلیمتر تا ۹ میلیمتر
 • جنس: نایلون
 • قابلیت تحمل وزن بالا
 • قابل استفاده در دمای بین ۴۰‎- تا ۸۵+ درجه سانتیگراد
 • قابل استفاده در بستن کابل ها ، سیم ، شلنگ ، قالپاق ماشین ، ویترین مغازه ها و ‏.‏‏.‏‏.‏
   

بست های نایلونی وای وای (Y.Y) ساخت کشور تایوان است که مطمعنا یکی از بهترین برند های بست کمربندی است که با کیفیت شعار ماست همیشه با قدرت در عرصه بست کمربندی نایلونی عرض اندام کرده است. این برند در سایز ها و اندازه های ۱۰ سانت تا ۱ متری بدون هیچ عیبی وجود دارد که قیمت نسبت به جنس واقعا خوب است.این برند جزو قدیمی ترین برند ها از سال ۱۹۷۲در عرصه بست کمربندی است که به جرات می توان گفت که هیچ کس از آن نا راضی نیست.

چرا بست کمربندی Y.Y

بدون شک بست وای وای  بهترین و محبوبترین برند حال حاضر در ایران است این بست به دلایل ساختار نایلونی در هیچ پروژه ای شکست نخورده و حتی در دمای بالا و حتی در سرمای منفی نیز امتحان خود را پس داده است این برند دارای استاندارد جهانی UL و این یکی از استاندارد های این محصول تایوانی می باشد.نایلون ۶۶ جنس این بست است و در سایزها و عرض های مختلف تولید و عرضه می شوند. ناگفته نماند که رنگ مشکی این بست کمربندی از نایلون ۶۴ می باشد و به دلیل PA (پلی آمید) موجود در این بست کمربندی ها به نشکن بودن نیز شهرت پیدا کرده است.


پر مصرف‌ترین سایز های بست کمربندی

سایز بندی بست کمربندی بر اساس مصارف مختلفی طبقه بندی شده است و از ۱۰ سانتی متر طول الی ۱۰۰ سانتی متر(۱ متر) طول تولید و روانه بازار می‌شود. ولی سوال اینجاست که آیا همه این اندازه ها مصرف عمومی دارد؟

باید گفت "خیر" بست کمربندی نسبت به کارهای متفاوت باید مصرف شود ولی چند سایز بست کمربندی در رده اول فروش قرار گرفته است و به دلیل فروش بالاتر نسبت به سایز های دیگر به پر مصرف‌ترین بست کمربندی یا بست زیپی معروف شده است ما به شما ۵ سایز پر فروش بست کمربندی را معرفی می‌کنیم تا براساس آن شناخت کافی را داشته باشید لازم به ذکر است تمامی سایز ها به میلیمتر نوشته شده است:

 1. بست کمربندی ۲.۵*۱۰۰ میلیمتر (۱۰ سانتی متر)
 2. بست کمربندی ۲.۵*۲۰۰ میلیمتر (۲۰ سانتی متر)
 3. بست کمربندی ۳.۶*۳۰۰ میلیمتر (۳۰ سانتی)
 4. بست کمربندی ۴.۸*۳۷۰ میلیمتر(۳۷ سانتی)
 5. بست کمربندی ۴.۸*۵۰۰ میلیمتر (۵۰ سانتی)

این ۵ بست کمربندی از پر فروشترین سایز ها و به نسبت فروش پر مصرفترین بست کمربندی در بین بست ها شناخته می شوند.


استاندارد های مورد نیاز بست کمربندی:

بست  کمربندی هم‌چون سایر لوازم صنعتی و ابزار های مختلف باید شامل استاندارد های جهانی و ملی باشد، بست کمری باید در برابر خوردگی اشتعال و شکستن مقاوم باشد به همین دلیل موردآزمایش  آزمایشگاه های انواع استاندارد و در شرایط مختلف جوی قرار می گیرد از جمله مهم ترین استاندارد ها که قبل از خرید بست برای پروژه ها باید مورد بررسی قرار بگیرد شامل:

 1. ISO 14001 : سیستم مدیریت کیفیت زیست محیطی
 2. ISO 9001 : سیستم مدیریت کیفیت
 3. CE : مجوز صادرات محصول به اروپا
 4. RoHS:در واقع مبین عدم استفاده از مواد اولیه خطرناک و مضر برای انسان و طبیعت
 5. SA: استاندارد متناسب با نوع پلاستیک 

و امثال استاندارد های موجود که باعث بهبود و کیفیت کارایی عموم مردم به انجام می شود هدف از عبور این فیلتر ها برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار هنگام استفاده ابزار هاست. تنها بست کمربندی موجود در ایران که تمامی استاندارد‌های جهانی و ملی را داراست بست کمربندی وای وای (yy) که با رده ی بالاترین آنهاست خرید بست کمربندی با کیفیت مساوی است با نشکستن هنگام استفاده، جلوگیری از اتصالات سیم ها و آتش سوزی و طول عمر مفید با خیال راحت است.


نتیجه گیری:

خرید بست کمربندی با کیفیت برای پروژه های حساس یک امر بسیار اساسی و مفید می باشد،‌همین که خیال کارفرما و پیمان کار از درست و اصولی بسته شدن کابل ها یا هر چیزی که توسط بست زیپی باید بسته و نگهداری شود راحت باشد و دغدغه‌ی دوباره کاری را ندارند یک آرامش روانی و البته پیش گیری از خطرات ناشی از استفاده از بست نامطلوب را دارد.laugh

جهت مشاوره و خرید مطمئن با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۳۳۹۴۷۰۸۶      ۰۲۱-۳۳۹۸۰۱۴۶

فروشگاه کشاورز(کی جی تولز)

 

ما رو در شبکه های مجازی دنبال کنید.

 

     هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم     شماره تماس :    ۰۹۱۲۸۳۶۶۵۴۲    آدرس ایمیل :    info@kgtools.ir

فروشگاه اینترنتی کی جی  تولز( ابزارالات کشاورز)، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کی جی  تولز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. سایت کی جی  تولز با نمایندگی و پخش انواع بست کمربندی،بست فلزی،وایرشو وسرسیم  را به تمامی دوستان و هم کاران با قیمت های دست اول عرضه می کند! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

آدرس: خیابان امیرکبیر خیابان ناظم الاطباجنوبی کوچه کتانه پاساژ رحمانی پلاک ۲۶ 

تلفن:۳۳۹۸۰۱۴۶-۰۲۱ و ۳۳۹۴۷۰۸۶-۰۲۱ 

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی کی جی تولز فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت کی جی تولز می‌باشد.